AEG M3GCS200 regenerační sůl 1 kg

Skladem • 1 varianta135 Kč88 % • 2 247 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta169 Kč100 % • 124 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč97 % • 220 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč92 % • 17 424 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč95 % • 10 817 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Více než měsíc • 1 varianta80 Kč96 % • 10 392 recenzíDalší informace
Info v obchodu190 Kč93 % • 911 recenzíDalší informace
Info v obchodu190 Kč87 % • 685 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta299 Kč97 % • 6 242 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta64 Kč97 % • 6 163 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 248 449 recenzíShop roku '23 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč98 % • 9 462 recenzíDalší informace

• Kvalitní sůl do myčky
    • Dobrá cena oproti značce Somat

Spokojenost

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Když jsem tuto sůl zcela náhodně objevila, byla jsem tak nadšená jejími pčinky, že už jinou nekupuji. Vyčistí myčku dokonale a ta je jako nová. Určitě doporučuji každému.

1 kg

Naše sůl zastaví hromadění vodního kamene a vápníku, který negativně ovlivňuje vaše spotřebiče. Tuto sůl lze použít v myčkách nádobí a vybraných pračkách, aby uchovaly zářivost vašeho nádobí a živé vzezření vašeho barevného oblečení.

O výrobci

Electrolux je přední světová společnost v oblasti elektrospotřebičů, která už více než 100 let utváří život k lepšímu. Znovuobjevuje vkus, péči a pohodu pro miliony lidí. Pod značkami Electrolux, AEG a Frigidaire každý rok prodá přibližně 60 milionů výrobků pro domácnost na přibližně 120 trzích.

Značku Electrolux založil vynálezce a podnikatel Axel Wenner Gren ve Švédsku roku 1919, sto let již tedy tato značka usnadňuje život milionům domácností.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

s touto solí jsem velice spokojená

• , zakoupeno v PAROLEK-SHOP.cz

• Kvalitní sůl do myčky
    • Dobrá cena oproti značce Somat

Spokojenost

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Používám pravidelne.

• předešlá hodnocení